نصب و اجرای شیشه بالکن برای بستن فضاهای تراس منازل ، بالکن منازل ، ادارات ، گلخانه ها ، پنت هاوس و … استفاده شود.

بالکن شیشه ای در دو نوع ریلی و تاشو نصب می شود که در مدل تاشویی پنل های شیشه ای تاشو بکار رفته است که به آسانی در کتار دیوار بالکن و یا تراس جمع می شوداز دیگر مزیت های بالکن شیشه ای می توانم جلوی انواع صدا های مزاحم را بگیرم و آمدم و وسایل نقلیه و همچنین آلودگی ها و گرد و غبار اشاره کرد. 

بالکن شیشه ای همان طور که در قسمت قبل نیز اشاره کرد باعث بزرگتر شدن فضای منزل می شود و با چیدمان یک مبلمان زیبا می توانم محیطی آرام و دلنشین را ایجاد کنمحتی در برخی موارد برای زیبا سازی بالکن شیشه ای از چمن مصنوعی برای کف آن استفاده کنید و آن را یک محیط خاص برای اوقات فراغت اعضای خانواده تغییر دهید. 

 

انواع بالکن شیشه ای     

شیشه بالکن ریلی

 

CEO / Founder

شیشه بالکن ریلی نوعی از شیشه بالکن است که از چندین پانل شیشه ای هم اندازه تشکیل شده است که این پانل ها از کناره ها به پروفیل های عمودی دو طرف بالکن روی دیوار متصل می شوند و از بالا و پایین توسط چرخ هایی که دارند سوار پروفیل های آلومینیومی تعبیه شده در کف و سقف بالکن می شوند. باز و بسته کردن و مدیریت شیشه بالکن ریلی کار بسیار ساده ای است. ضمن اینکه چند پانله بودن و شیوه باز و بسته شدن شیشه بالکن ریلی باعث شده تا شستشو و نظافت دو طرف شیشه بالکن ریلی کار آسان و راحتی باشد.

 

شیشه بالکن ریلی

شیشه بالکن بدون قاب

شیشه بالکن بدون قاب
CEO / Founder

شیشه بالکن بدون قاب یا شیشه بالکن فریم لس، نوعی از شیشه بالکن است که تنها از یک پانل تشکیل شده است و دیدی کامل از فضای بیرونی به دست می دهد. در شیشه بالکن بدون قاب یا بدون فریم یا فریم لس از پروفیل های متصل کننده و هیچ نوعی از اتصالات استفاده نمی شود و تنها در فواصل طولانی (مثلا در دو طرف بالکن) از دو پروفیل برای نگه داشتن شیشه بالکن استفاده می کنند. همین موارد باعث می شود که شیشه بالکن بدون قاب دید شفاف و بدون مانعی از محیط بیرونی در اختیار شما قرار دهد.

شیشه بالکن قوسدار(کرو)

 

 

 

 

شیشه بالکن پنجره ای عموما با نام پنجره بالکن شناخته می شود. پنجره بالکن نوعی از شیشه بالکن است که باز و بسته شدن آن به صورت پنجره صورت می گیرد. باید توجه نمود که پنجره بالکن تمام مزیت های شیشه های بالکن را دارا می باشد و تنها در ظاهر با دیگر انواع شیشه بالکن تفاوت دارد.

 

 

 

 

  

شیشه بالکن قوسدار(کرو)

نرده شیشه ای بالکن

CEO / Founder

 

 

 

نرده شیشه ای بالکن همانطور که از نامش پیداست نوعی نرده است که از شیشه ساخته شده است و در بالکن ها مورد استفاده قرار می گیرد. شیشه های استفاده شده در نرده شیشه ای بالکن نسبت به پانل های انواع دیگر شیشه بالکن ضخیم تر بوده و دارای قطر ده میلی متری هستند. نرده شیشه ای بالکن نیز از جنس شیشه سکوریت یا شیشه نشکن ساخته می شود و استفاده از آن موجب افزایش زیبایی نمای ساختمان شما می شود. 

 

  

 

نرده شیشه ای بالکن

شیشه بالکن تاشو

شیشه بالکن تاشو
CEO / Founder

یکی دیگر از انواع شیشه بالکن شیشه بالکن تاشو است. در شیشه بالکن تاشو مانند شیشه بالکن ریلی از پانل های هم اندازه استفاده شده است. پانل های شیشه بالکن تاشو در هنگام باز شدن یک به یک روی هم قرار می گیرند. همین مساله موجب می شود که شستشو و نظافت شیشه بالکن تاشو کار راحتی باشد.

شیشه بالکن رنگی یا طرحدار

 

CEO / Founder

شرکت بهسازان انرژی پروژه های اجرایی شیشه بالکن را با رنگبندی و طرح های متفاوت پیاده سازی کرده است. برای هر سلیقه خاص ما راهکار و محصولی متفاوت داریم. در ادامه چند نمونه از کارکردهای اجرا شده را را برآوریم:


 شیشه بالکن مشکی

 شیشه بالکن دودی

شیشه بالکن سفید طرحدار 

 شیشه تاشو سفید  

 

 

 

 

شیشه بالکن رنگی یا طرحدار