محصولات و خدمات


محصولات و خدمات بهسازان انرژی

با تماس با شماره های 3-77075831 و 09121491007 با کارشناسان ما برای دریافت اطلاعات کامل در ارتباط باشید.

در صورت درخواست کارشناسی پروژه خود، کارشناس به صورت رایگان طی 24 تا 48 ساعت با هماهنگی به حضور می رسند.

پس از بازدید و تعیین نقشه، فاکتور و تاریخ نصب بر اساس نظر شما؛ قرارداد منعقد می شود

عملیات به صورت کاملا حرفه ای و بدون تخریب در یک روز توسط پرسنل مجرب نصب می شود نصب می شود

سه هفته تا یک ماه بعد از نصب کارشناس فنی بهسازان انرژی برای کنترل کیفیت کار خدمت می رسد

 

محصولات شرکت بهسازان انرژی دارای 5 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد

upvc

upvc مخفف کلمات (Unplasticized PolyVinyl Chloride) حالت سخت شده پلیوینیلکلراید است. ۸۵ درصد  ترکیب پروفیلهای پنجره upvc از همین ماده تشکیل شده است. پس بهتر است نگاه کوتاهی به ساختار و چیستی آن داشته باشیم.

مواد اصلی upvc را  نفت خام و نمک طعام  تشکیل می دهد . از نفت خاماتیلن و از نمک، کلر می آید. از طریق پلیمریزاسیون، کلر، اتیلن و وینیل کلرید با هم ترکیب شده و پلی وینیل کلرید یا به صورت خلاصه PVC می آید که ماده ای پلاستیکی و قابل ارتجاع است. کاربرد این ماده تنها در ساخت درب و پنجره نیست، بلکه در بسیاری از صنایع مانند  لوله کشی و حتی دندانپزشکی برای  کاربرد است.

درب دو جداره upvc
وین تیونینگ
وین تیونینگ

باتوجه به اینکه مصرف انرژی یکی از بخش هایی است که بیش از پیش مورد توجه قرار می گیرد در حال حاضر توسعه را به خود جلب کرده است و همچنین به این فکر کنید که حدودا 40% انرژی در ساختمان ها از طریق پنجره های غیر عایق به هدر میرود، لزوم از پنجره دو جداره به منظور جلوگیری از اتلاف انرژی گریز ناپذیر است .

شرکتپادرا پنجره با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا و با استفاده از روش وین دامینگ است که در طی سالهای تحقیق و آزمایش مشکلات پنجر آهنی را می سازد و درحد پنجره های   UPVC را می کند . جام بالکن

اين سيستم با قابليت باز و بسته شدن بصورت عمودي و كشويي محدود به فرد بوده و تنها سقف متحرك آلومينيومي با قابليت تاشو در سراسر جهان مي باشد و مي توان از مزاياي سقف آلومينيومي آب بندي كامل آن را نام برد. حرکت پانل های آلومینومی در این سیستم به دو صورت مورب و عمود می باشد این امکان را جهت بهره مندی از نور آفتاب و هوای تازه ایجاد می کند. وجود اين سيستم اين توانايي را دارد كه بصورت كامل باز شده تا بدون مانعي از فضاي آزاد استفاده شود .

بالکن شیشه ای بهسازان انرژی
هندریل شیشه ای
هندریل و گردی

هندریل یا دست انداز یا دستگرد یک میله افقی یا شیبدار می باشد که می توان به عنوان تکیه گاه و راهنما از آن استفاده کرد .

گارد یا حفاظ ساخته شده از یک یا مجموعه ای از مصالح ساختمانی می باشد که جهت حفاظت از سقوط در مجاورت لبه های آزاد سطح مرتفع که محل عبور و مرور می باشد می باشد.

بری ارتباط با کارشناسان کلیک کنید

ما ایده های شما را به واقعیت تبدیل می کنیم

View our Work