محصولات و خدمات

بهسازان انرژی

محصولات و خدمات بهسازان انرژی

با تماس با شماره های 3-77075831 و 09121491007 با کارشناسان ما برای دریافت اطلاعات کامل در ارتباط باشید

درصورت درخواست کارشناسی پروژه خود،کارشناسان بصورت رایگان طی 24 تا 48 ساعت با هماهنگی به حضور می رسند

پس از بازدید کارشناسان و تایید نقشه ، فاکتور و تاریخ نصب طبق نظر شما؛ قرارداد منعقد می شود

عملیات نصب به صورت کاملا حرفه ای و بدون تخریب در یک روز توسط پرسنل مجرب نصب صورت می گیرد

سه هفته تا یک ماه بعد از نصب کارشناس فنی بهسازان انرژی برای کنترل کیفیت کار خدمت می رسد

محصولات شرکت بهسازان انرژی دارای 5 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد

upvc

upvc مخفف کلمات (Unplasticized PolyVinyl Chloride) حالت سخت شده­ ی پلی­وینیل­کلراید است. ۸۵ درصد ترکیب پروفیل­های پنجره upvc از همین ماده تشکیل شده. پس بهتر است نگاه کوتاهی به ساختار و چیستی آن داشته باشیم.

مواد اصلی upvc را نفت خام و نمک طعام تشکیل می­دهد . از نفت خام اتیلن و از نمک، کلر بدست می آید. از طریق پلیمریزاسیون، کلر، اتیلن و وینیل کلرید با هم ترکیب شده و پلی وینیل کلرید یا بصورت خلاصه PVC  بدست می آید که ماده ای پلاستیکی و قابل ارتجاع است. کاربرد این ماده تنها در ساخت درب و پنجره نیست، بلکه در بسیاری از صنایع مانند لوله کشی و حتی دندانپزشکی پر کاربرد است.

upvc
وین تیونینگ
وین تیونینگ

باتوجه به اینکه امروزه بهینه سازی مصرف انرژی یکی از بخش هایی است که بیش از پیش توجه کشورهای در حال توسعه را به خود جلب کرده است و همچنین نظر به اینکه حدودا ۴۰% انرژی در ساختمان ها از طریق پنجره های غیر عایق به هدر میرود ، لزوم استفاده از پنجره دو جداره به منظور جلوگیری از اتلاف انرژی گریز ناپذیر است.

شرکتپادرا پنجره با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا و با استفاده از روش وین دامینگ توانسته  است در طی سالها تحقیق وآزمایش مشکلات پنجر آهنی را برطرف کند وکیفیتی درحد پنجره های  UPVC را حاصل کند.جام بالکن

اين سيستم با قابليت باز و بسته شدن بصورت عمودي و کشويي منحصر به فرد بوده و تنها  سقف متحرک آلومينيومي با قابليت تاشو در سراسر جهان مي باشد و مي توان از مزاياي سقف آلومينيومي  آب بندي کامل آن را نام برد. حرکت پانل هاي آلومينيومي در اين سيستم به دو صورت مورب و عمود مي باشد که اين امکان را جهت بهره مندي از نور آفتاب و هواي تازه ايجاد مي کند. همچنين اين سيستم اين توانايي را دارد که بصورت کامل باز شده تا بدون هيچ مانعي از فضاي آزاد استفاده گردد.

بالکن شیشه ای
هندریل
هندریل و گاردی

هندریل یا دست انداز یا دستگرد یک میله افقی یا شیبدار می باشد که می توان به عنوان تکیه گاه و راهنما از آن استفاده نمود.

گارد یا حفاظ ساخته شده از یک یا مجموعه ای از مصالح ساختمانی می باشد که جهت حفاظت از سقوط در مجاورت لبه های آزاد سطوح مرتفع که محل عبور و مرور می باشد نصب می گردد

Contact For Free Quotes

ما ایده های شما را به واقعیت تبدیل می کنیم

View our Work