محصولات و خدمات بهسازان انرژی

با تماس با شماره های 3-77075831 و 09121491007 با کارشناسان ما برای دریافت اطلاعات کامل در ارتباط باشید.

در صورت درخواست کارشناسی پروژه خود، کارشناس به صورت رایگان طی 24 تا 48 ساعت با هماهنگی به حضور می رسند.

پس از بازدید و تعیین نقشه، فاکتور و تاریخ نصب بر اساس نظر شما؛ قرارداد منعقد می شود

عملیات به صورت کاملا حرفه ای و بدون تخریب در یک روز توسط پرسنل مجرب نصب می شود نصب می شود

سه هفته تا یک ماه بعد از نصب کارشناس فنی بهسازان انرژی برای کنترل کیفیت کار خدمت می رسد

 

محصولات شرکت بهسازان انرژی دارای 5 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد

 

 

upvc مخفف کلمات ( Unplasticized PolyVinyl Chloride) حالت سخت شده پلیوینیلکلراید است۸۵ درصد  ترکیب پروفیلهای پنجره upvc از همین ماده تشکیل شده استپس بهتر است نگاه کوتاهی به ساختار و چیستی آن داشته باشیم.

 

مواد اصلی upvc را  نفت خام و نمک طعام  تشکیل می دهد . از نفت خاماتیلن و از نمک، کلر می آیداز طریق پلیمریزاسیون، کلر، اتیلن و وینیل کلرید با هم ترکیب شده و پلی وینیل کلرید یا به صورت خلاصه PVC می آید که ماده ای پلاستیکی و قابل ارتجاع استکاربرد این ماده تنها در ساخت درب و پنجره نیست، بلکه در بسیاری از صنایع مانند  لوله کشی و حتی دندانپزشکی برای  کاربرد است. 

وین تیونینگ

وین تیونینگ یکی از جدیدترین روشهای تبدیل پنجره های آهنی به دو جداره می باشد. در این روش که برای پنجره های آهنی و چوبی قابل استفاده می شود، با حفظ کل پنجره و بدون جا به جایی و برشکاری، عملیات بر روی پنجره قبل از انجام می شود که بدون هیچ گونه تغییری در ساختمان، عمده ترین پنجره ها می شوند.

 نحوه اجرا:

در این روش پس از برداشتن شیشه تک جداره و زهوار مربوطه، محل نصب کاملا تمیز می شود و پس از آن، شیشه دوره در محل خود قرار می گیرد. این شیشه در کارخانه آماده شده است که شامل یک عدد شیشه 6 میلی متری و یک عدد شیشه 4 می باشد  میلی متری با فاصله 10  میلی متری از ترکیب می شود که با گاز آرگون پر شده است.  

اين سيستم با قابليت باز و بسته شدن بصورت عمودي و كشويي محدود به فرد بوده و تنها سقف متحرك آلومينيومي با قابليت تاشو در سراسر جهان مي باشد و مي توان از مزاياي سقف آلومينيومي آب بندي كامل آن را نام بردحرکت پانل های آلومینومی در این سیستم به دو صورت مورب و عمود می باشد این امکان را جهت بهره مندی از نور آفتاب و هوای تازه ایجاد می کندوجود اين سيستم اين توانايي را دارد كه بصورت كامل باز شده تا بدون مانعي از فضاي آزاد استفاده شود .

بالکن شیشه ای بهسازان انرژی
هندریل شیشه ای

هندریل یا دست انداز یا دستگرد یک میله افقی یا شیبدار می باشد که می توان به عنوان تکیه گاه و راهنما از آن استفاده کرد .

گارد یا حفاظ ساخته شده از یک یا مجموعه ای از مصالح ساختمانی می باشد که جهت حفاظت از سقوط در مجاورت لبه های آزاد سطح مرتفع که محل عبور و مرور می باشد می باشد. 

ما ایده های شما را به واقعیت تبدیل می کنیم