مزایا و خصوصیات شیشه بالکن

بهسازان انرژی

مزایا و خصوصیات شیشه بالکن تاشو ، تراس شیشه ای جمعشو

امروزه برای تفکیک و جداسازی فضاهای داخلی از فضاهای خارجی از شیشه بالکن یا شیشه تراس استفاده می کنند. بالکن شیشه ای باعث زیبا تر شدن نمای ساختمان و همچنین مدرن شدن آن می شود.

شما با نصب بالکن شیشه ای می توانید در تمامی فصول سال، حتی فصل سرما از فضای تراس یا بالکن خوداستفاده کنید. دراصل نصب بالکن شیشه ای یک فضای زیبا را به سایر فضای منزل اضافه می کند که با یک چیدمان زیبا می تواند فضایی امن و خصوصی را برای شما به همراه داشته باشد.

ایده بالکن شیشه ای برای منزلی با متراژ پایین بسیار مناسب است زیرا این ایده فضای منازل را بزرگتر و شکیل جلوه می دهد و همچنین از ورود سر و صدا و گرد خاک و آب باران جلوگیری می کند.

بالکن شیشه ای موجب ورود نور طبیعی بدون اشعه مضر و همچنین ایجاد دید و ویو مناسب می شود و شما می توانید در صورت نیاز برای حفظ حریم خصوصی از شیشه های مات و رنگی برای بالکن و یا تراس خود استفاده کنید.

از مزیت های بالکن شیشه ای، تاشو بودن آن و جمع کردن آن در صورت عدم نیاز می باشد و همچنین شما می توانید به راحتی دو سمت شیشه را تمیز کنید.

در اکثر پروژه های بالکن شیشه ای به دلیل اهمیت بالا از شیشه سکوریت استفاده می شود. شیشه بالکن باید مقاوم، ایمن، عایق صوتی و حرارتی باشد.

برترین مزایا شیشه بالکن تاشو:

۱ - عایق انرژی ، حرارت و صدا و مانع ورود گرد و غبار
۲ - زیبایی منحصر به فرد و مدرن ، بهره مندی منطقی با سلیقه شخصی از رضا و مناظر حضور سازه
۳ - استحکام پروفیل و شیشه و مدت زمان بسیار زیاد
۴ - استفاده بهینه از فضای ساختمان و وسعت بخشیدن زیر بنای
۵ - سهولت بسیار در شستشو و نظافت دو طرف شیشه
۶ - امنیت بسیار بالا به ناشکن بودن شیشه و هم به عدم قابلیت باز شدن از سطح بیرونی
۷ - کاربرد آسان در هر سطح و سازه اعم از مسکونی و تجارت

مزایای شیشه بالکن تاشو جمعشو ( پارتیشن شیشه ای متحرک )

نمای یکدست شیشه ای جهت پروژه پروژه به هر طولی که هیچ ستون یا مانع دید نداشته باشد. تراس بالکنی این امکان را برای استفاده بردار مهیا می کند که در دسترسی مناسب سال سیستم به راحتی باز شده و از هوای آزاد بهره مند شود. به واسطه بسته شدن فضا با شیشه های متحرک جام تراس ، مسیر ورود پرندگان ، گرد و غبار ، حشرات موذی و حتی نزولات جوی به فضای داخلی مسدود می شود. سیستم بالکن شیشه ای صنایع آلومینیوم پرتو نما به دلیل متحرک بودن و جمع شدن در یک سمت به راحتی قابل شستشو من هستند.

خصوصیات تراس یا شیشه بالکن تاشو جمعشو

پارتیشن شیشه ای متحرک یا تراس شیشه بالکن تاشو برای هر پانل قابل اجرا است. این سیستم در هر شکل هندسی اعم از گرد ، سهمی ، زاویه دار و یا هر شکل دیگر قابل اجرا است. جام تراس بالکنی ۷۰٪ عایق صوت و ۶۵٪ عایق حرارت است. شیشه ها توسط نوار H شکل یا جوینت پلاستیکی که از بهترین مواد مدیکال ساخته می شود در همدیگر قفل می شوند و هیچ درزی بین آنها باقی نمی ماند.