قیمت پنجره UPVC

قیمت پنجره یو پی وی سی UPVC

شما عزیزان میتوانید برای اطلاع از قیمت و سفارش درب و پنجره یو پی وی سی شرکت بهسازان انرژی ، از طریق شماره های مختلف که در قسمت تماس با ما درج شده است با مشاوران ما تماس حاصل کرده و محصول مورد نظر خود را در هر بعد و اندازه سفارش داده ویا مشاوره کنید. علاوه بر این قیمت محصولات ما به اندازه سفارشی شما بستگی دارد. نکته قابل ذکر این است که محصولات ما دارای گارانتی پروفیل حتی تغییر رنگ به مدت 10 سال و یراق آلات به مدت 5 سال ضمانت می باشند. 

مدیر عامل / موسس

در حقیقت می توان گفت کهUPVC ها نسل جدید و مقاوم ترPVC میباشد. استحکام و عایق بندی محصولاتی که ازUPVC  تهیه شدند ، به مراتب بیشتر از محصولات PVC می شود. مواد افزودنی که به این نسل جدید افزوده می شود به گونه ای است که خواصی مانند تأثیرگذاری ، طول عمر ، رنگ چهره ، غیرقابل اشتعال بودن و عدم تغییر رنگ در برابر سطح محیطی را بهبود می بخشد. نکته قابل توجه برای محصولات ساخته شده ازUPVC این است که در آنها فتالات یاBPA وجود دارد و به همین خاطر برای سلامتی مضر نمی شود.

  

تفاوتpvc و upvc چیست؟
ساختار درب و پنجره های upvc

ساختار درب و پنجره های upvc


این درب و پنجره ها به گونه ای طراحی شده و ساخته شده اند که حداقل اتلاف انرژی را دارند ، عایق مناسبی برای جلوگیری از خروج حرارت ، سرما ، گردوغبار و سروصدای بیرون میباشند ، در طرح ها و ابعادمختلفی ساخته شده اند که می توانید بسته به نیاز خود، محصولات شرکت بهسازان انرژی را سفارش داده و از انتخاب خود مطمئن باشید.محصول دیگرما ، انواع خاصی از توری پنجره است که در ورود بهاروپاییز که هوا گردوغبار دارد ، برای جلوگیری از ورود گردوغبار به داخل قابل استفاده است.


پنجره دوجداره،پنجره UPVCقیمت،پنجره UPVC چیست،پنجره یو پی وی سی

درباره upvc 

یکی از عوامل جدا کننده فضای داخل با خارج ساختمان ، پنجره است.  امروزه استفاده از پنجره های UPVC امری رایج و مرسوم شده است. اگر شماهم در صنعت ساختمان فعالیت می کنید یا قصد دارید در فضای داخلی و پنجره خانه خود استفاده کنید ، پیشنهاد می کنم تا پایان این مقاله همراه ما باشید و با  ویژگی های بارز محصولات شرکت بهسازان انرژی آشنا شوید  تا از داشتن درب و پنجره های  با کیفیت ، مدرن واستاندارد مطمئن باشید.

UPVC در حقیقت نوع پلی وینیل کلراید سخت شده است که گاهاً به برخی موارد خاص اضافه شده اند تا برای مصارف ساختمانی به بهترین نحو قابل استفاده باشند. این مواد که به گونه ای از مشتقات نفت خام و یا گاز طبیعی هستند ، یکی از مناسب ترین گزینه ها برای پنجره های ساختمانی به شمار می آیند. بدون شک پنجره هایUPVC  یکی از محبوب ترین و پرفروش ترین نوع پنجره به حساب می آیند. در این مطلب بهسازان انرژی  قصد دارد تا شما را با ویژگی های منحصر به فرد و کاربردهای فراوان یو پی وی سی آشنا سازد.

 

تفاوتpvc  و UPVC چیست؟

در حقیقت می توان گفت کهUPVC ها نسل جدید و مقاوم ترPVC میباشد. استحکام و عایق بندی محصولاتی که ازUPVC  تهیه شدند ، به مراتب بیشتر از محصولات PVC می شود. مواد افزودنی که به این نسل جدید افزوده می شود به گونه ای است که خواصی مانند تأثیرگذاری ، طول عمر ، رنگ چهره ، غیرقابل اشتعال بودن و عدم تغییر رنگ در برابر سطح محیطی را بهبود می بخشد. نکته قابل توجه برای محصولات ساخته شده ازUPVC این است که در آنها فتالات یاBPA وجود دارد و به همین خاطر برای سلامتی مضر نمی شود.قیمت پنجره یو پی وی سی UPVC

شما عزیزان میتوانید برای اطلاع از قیمت و سفارش درب و پنجره یو پی وی سی شرکت بهسازان انرژی ، از طریق شماره های مختلف که در قسمت تماس با ما درج شده است با مشاوران ما تماس حاصل کرده و محصول مورد نظر خود را در هر بعد و اندازه سفارش داده ویا مشاوره کنید. علاوه بر این قیمت محصولات ما به اندازه سفارشی شما بستگی دارد. نکته قابل ذکر این است که محصولات ما دارای گارانتی پروفیل حتی تغییر رنگ به مدت 10 سال و یراق آلات به مدت 5 سال ضمانت می باشند. 


ساختار درب و پنجره های UPVC

این درب و پنجره ها به گونه ای طراحی شده و ساخته شده اند که حداقل اتلاف انرژی را دارند ، عایق مناسبی برای جلوگیری از خروج حرارت ، سرما ، گردوغبار و سروصدای بیرون میباشند ، در طرح ها و ابعادمختلفی ساخته شده اند که می توانید بسته به نیاز خود، محصولات شرکت بهسازان انرژی را سفارش داده و از انتخاب خود مطمئن باشید.محصول دیگرما ، انواع خاصی از توری پنجره است که در ورود بهاروپاییز که هوا گردوغبار دارد ، برای جلوگیری از ورود گردوغبار به داخل قابل استفاده است.

 

انواع پنجره UPVC

· پنجره یو پی وی سی تک حالته

· پنجره یو پی وی سی دوحالته

· پنجره یو پی وی سی ثابت

· پنجره یو پی وی سی آکاردئونی

· پنجره یو پی وی سی دولنگه (پنجره فرانسوی)

· پنجره یو پی وی سی کشویی (پنجره فولکس واگنی)

· پنجره یو پی وی سی بالکن (پنجره سرویسی و بالکنی)

· پنجره یو پی وی سی کلنگی (پنجره لولایی)

 

پنجره تک حالتهUPVC یو پی وی سی:

پنجره‌ تک‌حالته به گونه ای طراحی شده است که فقط در یک حالت قابل حرکت است (حالت افقی) .به همین دلیل به پنجره لولایی نیز معروف است.پنجره UPVC تک‌حالته دارای یک دستگیره است که به راحتی باز و بسته می‌شود.چون این پنجره‌ درهمه‌جا کاربردهای زیادی دارد ، همه ما با آن آشنا هستیم.پنجرهUPVC تک‌حالته‌ درمکان‌هایی چون مدارس ، هتل ها ، کتابخانه هاو ... استفاده می شود. ویژگی این پنجره ، قیمت پایینترآن است.

 

مزایا:

1.    قیمت پایینتر

2.    نصب اسان‌تر

3.    قابلیت ترکیب با پنجره های ثابت

4.    امکان تعویض آسان اجزا

5.    دارای استاندارد

 

پنجره دوحالته یو پی وی سی (UPVC):

یک نوع پنجرۀ قابل باز شدن در حالت های مختلف است.این پنجره ها مقاومت بالایی در برابر حوادث مختلف دارند.از این پنجره می توان در بیشتر مکان ها استفاده کرد. پنجرهUPVC دوحالته به دوصورت بازوبسته می شود.حالت اول به صورت لولایی و حالت دوم به صورت مورب می شود.این پنجره برای کسانی که در خانه کودک دارند ، بسیار مناسب است و دارای امنیت بالایی است.پنجرهUPVC دوحالته انواع خاصی دارد و شما می توانید در هر ابعادی که دلخواهتان است آن را سفارش دهید.پنجره های دوحالته در انواع متفاوتی از پروفیل های رنگی موجود هستند.

 

مزایای این تنوع پنجره:

1.    امنیت بالا

2.    تنوع پروفیل

3.    امکان استفاده در دو حالت

4.    مقاومت بالادر هنگام بروز حوادث

 

پنجره ثابت UPVC یوپی وی سی:

پنجره های  UPVC ثابت همانطور که از نامشان مشخص است ، از هیچ سمتی باز نمی شود برای مکان هایی مناسب اند که تنها نیاز به نور دارند واحتیاجی به باز شدن پنجره نمی شود. در پنجره ها وظیفه نوررسانی دارند به همین ترتیب از کارکرد و قیمت بسیار مناسب هستند.روی این پنجره ها دستگیره یا چفتی مشاهده نمی شود.پنجره های UPVC ثابت تقریباً شیشه های بزرگی داشته اند ؛ زیرا بدون حرکت اند و وزن و سنگینی روی چارچوب نخواهند داشت.مزیت این پنجره این است که از بهره وری انرژی استفاده می کند.

 

مزایا:

1.    قیمت مناسب

2.    استفاده از آلودگی صوتی

3.    درخواست از ورود گردوغبار

4.    نوردهی مناسب

5.    سبک زیبا و مدرن

6.    امکان داشتن شیشه های بزرگتر

 

پنجره آکاردئونی یوپی وی سی (UPVC):

این پنجره به زبان انگلیسی  fold and slide نام دارد.چون بیشتر در جاهایی که عرض پنجره بزرگ است ، مثل طبقات هم کف رو به حیاط نصب می شد.پنجرهupvc آکاردئونی پیچیدگی بالایی نسبت به سایر پنجره ها دارد علت نامگذاری آن این است که می شود آن را همانند یک اکادئون بازوبسته کرد.

 

مزایا:

1.    اشغال فضای کم

2.    به میزان دلخواه شما باز و بسته می شوید

3.    داشتن ظاهر زیبا

4.    دارای بهترین و مرغوب ترین پروفیل ها هستند

 

پنجره فرانسوی (دولنگه) یوپی وی سی (UPVC):

یکی از مدرن ترین محصولات دربازاراست.این پنجره به صورت دولنگه باز می شود هوا به صورت کامل وارد شده است.نکته جالب اینجایت است که اگر تمایل داشته باشید ، می توانید یک لنگه پنجره را هم باز کنید یا ببندید.پنجره های  UPVC دولنگه به ​​گونه ای هستند که یک لنگه آنها با دستگیره باز شده و دیگری که دستگیر نشده است ، از طریق چوب داخلی بازوبسته می شود.این نوع پنجره در آپارتمان ها ، کافه هاوخانه های ویلایی کاربرد دارد.نصب این نوع پنجره به مهارت و تخصص بالایی احتیاج دارد.

 

مزایا:

1.    تهویه کامل هوا

2.    بازشدن به دوصورت دولنگه و تک‌لنگه

3.    ظاهری مدرن و شیک

 

پنجره پنجره فولکس واگنی یوپی وی سی (UPVC):

پنجره فولکس واگنی بسیارشبیه به درهای اتومبیل فولکس واگن عمل می کند.یعنی در ابتدا، چندسانتی به داخل می آید ، سپس به صورت کشیده حرکت کرده و باز میشود. نام دیگر این پنجره ، پنجره کشویی است.به دلیل کارکرد ابزارهای خاص در این نوع پنجره ، پنجره فولکس واگن گزینه بسیار خوبی برای ایجاد یک فضای دلپذیر و روح نواز است.از این پنجره می توان در خانه هایی که دارای پنجره های قدی تا کف هستند ، استفاده کرد و یک محیط مدرن و زیبا را ایجاد کرد.چون این نوع پنجره زیبایی محیط خارج را گونه ای برای شما به نمایش میگذارد ، که هیچ پنجره ای قادر به آن نیست.این پنجره تاچلو پنج درجه توانایی انتقال را دارد.این پنجره سه نوع مرسوم دارد: معمولی ، اتوماتیک و نیمه اتوماتیک. از این محصول میتوان در  سالن های پذیرایی ، سالن های کنفرانس ،برج ها، ساختمان های اداری و… استفاده کرد.

تنها عیب این محصول را می توان قیمت نسبتا بالای آن درمقایسه با سایر پنجره های UPVCخود دانست.البته لازم به ذکر است که نسبت به مزیت های این محصول ، قیمت آن بسیار مناسب است.

 

مزایا:

1.    دارای رنگ بندی متنوع

2.    باعث زیبایی محیط خانه می شود

3.    پنجره روی ریل حرکت کرده و برگشتشایی به سهولت امکان پذیر است

4.    طول عمربالا دارد

5.    تهویه کامل هوا

6.    نور گیر مناسب

 

پنجره بالکنیUPVC یوپی وی سی:

پنجره بالکنی و سرویسی بیشتر در کلان شهرها و محیط هایی که دارای هوای آلوده میباشند ، استفاده می شود.چون این محصول قدرت بالایی در جلوگیری از عبور گرد وخاک و الودگی به داخل دارد. و در سرویس های بهداشتی در سه نوع: ثابت ، دوحالته و تک حالته مورد استفاده قرار میگیرند. پنجره های  UPVC بالکنی و سرویسی به دلیل داشتن مقاومت بالا در جلوگیری از ورود گردوغبار به داخل خانه کمک میکند که منزل شما عاری از هر گونه آلودگی باشد.

 

مزایا:

1.    استفاده از عبور گردوغبار به داخل

2.    استفاده از پروفیل مقاوم

3.    مقاوم در برابر اتلاف انرژیپنجره کلنگی (لولایی) یوپی وی سی (UPVC):

این پنجره از چهار جهت (بالا ، پایین ، داخل و خارج) توانایی درکش را دارد.البته باد توجه داشت که این پنجره در هرحالتی که نصب می شود ، در همان حالت هم تبدیل می شود. این محصول نورگیر کافی است و برای تهویه هوا مناسب است و شمامیتوانید درهرجا که احتیاج به این دومورد دارید ، این راپنجره راخریداریوونصب کنید. پنجره های  upvc کلنگی (لولایی) در اندازه های موجود موجود هستند بسیار آنطاف پذیرند.قیمت مناسب این محصول و هم چنین مواد اولیه مرغوب و با کیفیت کار شده در آن ، باعث شده است که این محصول به یکی از پرفروش ترین و بهترین محصولات ما تبدیل شود .درصورتی که مایل هستید پنجره خودرا از دوحالت باز کنید ، می توانید از پنجره کلنگی دوحالته ما استفاده کنید. از این محصول می توانید در راه پله و اشپزخانه استفاده کرد.عیب این محصول محدود است.چون نحو ساخت و کاربرد آن از دیگر پنجره ها متمایز است

 

انواع پنجره هایUPVC کلنگی

·      تک حالته: فقط دریک جهت قابل گشایش است

·      کشویی: درهرنوع پنجره کشویی و کلنگی قابل گشایش است

·      دوحالته: در دوجهت قابل گشایش است

 

مزایا:

1.    قدرت بالای سیستم بازشو

2.    نصب سریع واسان

3.    امکان تهویه هوای مناسب

 

انواع شیشه:

· شیشه دوجداره

· شیشه سه‌جداره

· شیشه سکوریت

 

شیشه دوجداره پنجره UPVC:

شیشه دوجداره ، از دولایه شیشه باکیفیت ایجاد شده است.این شیشه شباهت زیاد با شیشه سه وجداره دارد و همین طور عایق خوبی برای سروصدا ، گردوغبار ، گرما و سرماست.لازم به ذکر است که فضای بین دوشیشه با گازی به نام گاز آرگون چاپ می شود.این گاز از عبور گرما و صدا باعث می شود.آنچه از خروج این گاز از میان شیشه ها ایجاد می شود ، پروفیل است.بناب اولین پنجره خوب را افزایش داد باید از مواد اصلی تولید شود ، باید پروفیل مرغوبی هم باشد.برای ساخت پنجره های دوجداره از انواع اثر شیشه به نام های: لمینیت ، ساده ، رنگی وقابل استفاده می شود. هریک از این شیشه ها کاربردهای خود را دارند.

 

مزایا:

1.    طول عمر مناسب

2.    عایق دربرابر گرما ، سرما ، صدا والودگی

3.    امکان ساخت دراندازه وانواع متفاوت

4.    نسبت نسبت بالا در برابر حوادث طبیعی یا غیر طبیعی

 

شیشه سه جداره پنجره UPVC:

شیشه سه جداره مشابه شیشه های دوجداره آن است.این شیشه ازسه لایه شیشه تشکیل شده به همین دلیل آن را شیشه سه جداره مینامیم.طراحی سه لایه برای این شیشه ، محصول را نسبت به گونه های مشابه آن متمایز می کند.شیشه ها به علت داشتن سه لایه جدار ، عایق خوبی برای حرارت ، سروصدای محیط بیرون و… .میباشند.فضای بین شیشه ها با گازآرگون پرمی شد که مانع شکست شیشه هاست. تعداد لایه ها، عایق قوی و خوبی در برابر سروصدای بیرون است.قیمت این شیشه دوبرابرقیمت شیشه دوجداره است و وزن بیشتری نسبت به شیشه دوجداره دارد.

 

مزایا:

1.    عایق مقاوم تری است

2.    امکان نصب اسان بدون تخریب

 

شیشه‌سکوریت پنجره UPVC:

شیشه سکوریت ، محصول به دست آمده ازعملیات شیمیایی بر روی شیشه است.مشاهده شیمیایی که روی این شیشه انجام می شود ، کاملاً کنترل می شود.این شیشه بسیار ایمن هستند به دلیل حرارت دیدن نسبت به شیشه هادارای مقاومت بیشتر وجود دارند در این گونه شیشه ها پایین است.اگر این شیشه ها زمانی شکسته شده اند ، هنگام قضاوت کردن ، ناچیزوکوچکی را فراموش کرده اید که خطرناک بوده است. این شیشه ها در صنعت خودرو ، در حمام ، محافظ صفحه تلفن همراه ، تولید انواع میز ، ویترین مغازه و فروشگاه و همچنین وسایل آشپزی استفاده می شود.

 

مزایا:

1.    نسبت بالا به سایر شیشه ها

2.    درصورت شکست خطر زیاد چندان

3.    ایمن هستند

 

موارد مصرف UPVC

یو پی وی سی به دلیل ویژگی های منحصر به فرد و مزایای زیاد کاربردهای فراوانی دارا می شود. در صنعت ساختمان سازی از این مواد در ساخت درب های یو پی وی سی و پنجره های یو پی وی سی استفاده می کنند. تنوع طرح و رنگ این نوع محصولات عالی است. انواع پنجره هایUPVC  به صورت پنجره upvc ثابت ، پنجرهUPVC تک حالته ، پنجره UPVC دو حالته ، سایبانی ،  پنجره UPVC آکاردئونی ، پنجره UPVC فرانسوی یا دو لنگه ، پنجره UPVC بالکنی و سرویسی  و پنجره دوجدارهUPVC فولکس واگنی (کشویی) برای فروش در بازار موجود هستم. اضاف بر اینUPVC در مصارف دیگر مانند گیر گیرها ، رنگ ها ، پرکننده ها ، کرکره ها ، کفپوش ها ، لوله ها ، سقف ها و… کاربرد دارد. اما بی گمان صنعت ساخت پنجره یکی از پرکاربردترین حوزه استفاده از UPVC به شمار می آید.

مواردی که موجب محبوبیت درب و پنجره های UPVC میشود:

در اینجا به بیان چند ویژگی درب وپنجره می پردازیم  UPVC  تأیید تا شمابا اطلاعات کافی خرید مطمئن شوید که دارید.


زیبایی شناسی

همانطور که در بالا بحث شد ، UPVC   در مقایسه با سایر مواد مانند چوب یا آلومینیوم ، تنوع زیادی را ارائه می دهد. ظاهر تمیزUPVC ذاتاً مدرن است و مواد نیز در طیف وسیعی از سایه ها و رنگ ها موجود است. علاوه بر این ، می توان آن را به راحتی طراحی و شکل داد تا با فضای داخلی کاملاً متناسب باشد.

 

عایق بندی انرژی

یکی از مهمترین  خواص  UPVC بهره وری انرژی آن استupvc به عنوان یک ماده در حفظ حرارت خارجی بسیار کارآمد است ، و یک لایه عایق قوی بین فضای بیرونی و داخل خانه می تواند ایجاد کند. این خاصیت بسیار مفید است اگر در خانه شما نور آفتاب و گرمای خارجی افزایش پیدا کند ، که ممکن است تابستان های سخت آن را کاملاً غیرقابل تحمل کند، وابستگی منزل شما به سیستم های تهویه مطبوع کاهش می یابد و در نتیجه قبض انرژی شما کاهش می یابد. این عایق همچنین با حفظ گرمای داخلی زمستان به خوبی کار می کند.

 

عایق صدا

uPVC گاه که با درب شیشه پنجره مناسب ترکیب شود ، در تأمین عایق صوتی خانه یا محل کار شما بسیار قوی است. این امر به ایجاد فضایی خوب و آرام در داخل کمک می کند و باعث خوشحالی و آرامش اعضا می شود. حفاظت در برابر آلودگی صوتی و سطح بیشتر حریم خصوصی بیمه می شود. عایق صدا به طور طبیعی فزاینده ای در مقدار زیادی از حساس از جمله بیمارستان ها به یک موضوع اینطباق تبدیل می شود. روابط جوشی شده با همجوشی اجازه نمی دهد که در یک دوره زمانی ایجاد شود ، و یک محیط بدون گرد و غبار و سر و صدا را می دهد.

 

نگهداری کم

نصب ، حذف ، تعمیر و نصب مجددupvc بسیار آسان است و همه این کارها بدون آسیب رساندن به دیوار یا ستون های ساختاری انجام می شود. همچنین آن را به راحتی تمیز می کنید زیرا به راحتی گرد و غبار و خاک نمی گیرد. به این ترتیب می توانید زمان کمتری را برای نگهداری از اختصاص دهید.

 

دوام ، امنیت و مقاومت در برابر آب و هوا

یکی از بهترین ویژگی هاUPVC این است که علی رغم سبک بودن بسیار قدرتمند است و درب ها و پنجره هایUPVC را می توانم با سیستم های قفل چند نقطه ایمن کرد. همچنین در برابر آب و هوای نامناسب مانند باران وتگرگ ، گردوغبار یا آلودگی هوا،پوسیدگی ، خوردگی ، آلوده شدن به موریانه وایجاد حفره یاجرمگیری مقاوم است. همچنین از ورود باران و آب به پنجره جلوگیری می کند. بنابراین می توان در شرایط خاص مانند مجاورت سواحل از آ استفاده کرد.

 

ضد سرقت

پنجره هایupvc مقاومت شدیدی در برابر سرقت می کنند. نصب تخصصی ارتباطات و شیشه های مخصوص تهدید را به طور قابل توجهی کاهش می دهد.

 

مقاوم در برابر تابش های خورشید

به دلیل اینکه این ترکیب مبتنی بر پلی اورتان است ، این پنجره ها درمعرض نورخورشید محو و ترک نمی کنند ، از مقاومت بالایی در برابر تأثیر قرار است و ماندگاری بالایی دارند ، نیازی به رنگ آمیزی یا نگهداری دوره ای نیست. آنها پوسیده نمی شوند ، تاب نمی خورند وخورد نمی شوند.

 

سفارشی بودن

اشکال ، سطح و رنگ پنجره ها و درها متناسب با تنظیمات فردی ساخته شده است.

 

مزایا و معایب یو پی وی سی (UPVC)

اگر به دنبال این هستید تا از پنجره ای استفاده کنید که هیچ گونه گرد و غبار و رطوبتی به داخل محل مورد نظرتان نفوذ نکند ، از پنجره های دوجداره UPVC  را به شما پیشنهاد می کنیم. از مهمترین مزایای پنجره های یو پی وی سی می توان به حفظ انرژی و کمک به مطلوب نگاه داشتن دمای داخلی بنا اشاره کرد. همچنین اگر از سر و صدای محیط بیرون رنج می برید باید این نکته را به شما یادآوری کنیم که این پنجره ها عایق صدا بوده و محیط آرامی برای شما به ارمغان می آورند. از دیگر نکات مثبت این محصولات ، مقاومت در برابر حرارت زیاد و آتش سوزی ، عایق الکتریسیته بودن ، مقاومت در برابر مواد شیمیایی و پوسیدگی و پایداری در برابر نور خورشید را می توان برشمارد. همچنین انواع پنجره های یو پی وی سی  به آسانی و بدون دردسر قابل نصب می باشند. همچنین اگر به امنیت پنجره ها اهمیت دهید به شما این نوید را می دهیم که وجود قفل های مختلف و عایق بودن این محصولات افزایش یافته است. در آخر این استحکام و دوام این محصولات ستودنی است.

اگر کیفیت مواد به کار رفته در پنجره خوب باشد و استانداردهای لازم را داشته باشید ، معایبی زیاد نمی تواند برای این محصولات برشمرد. نصب این پنجره ها در عین سلیقه حساسیت های خاصی را به دنبال دارد که بهتر است آن را به دست متخصصین این حوزه بسپارید. اگر نصب به خوبی صورت نگیرد خصوصیات عایق بودن آن را از بین می رود.

 

کاربرد پنجره UPVC  یو پی وی سی

ویژگی های منحصر به فرد مواد یو پی وی سی اعمال گردیده تا کاربردهای فراوانی از آنها ببینیم. جالب است بدانید که در حال حاضر در قاره اروپا بیش از 60 درصد درب ها و پنجره ساختمان ها از مواد یو پی وی سی ساخته شده است. مقاومت و استحکام این محصولات تضمین شده و در برابر زلزله نیز مقاوم بوده اند. از این نوع پنجره ها به خصوص در شرکت ها و اداره ها ، باشگاه های ورزشی ، سالن های تفریحی و مکان های آموزشی استفاده می کنند. شفافیت در عین عایق بودن از مهمترین دلایل محبوبیت پنجره هایUPVC به شمار می آید.

 

سفارش  UPVC

اگر شما هم قصد دارید تا پنجره ای مناسب و ایمن برای ساختمان خود خریداری کنید که مدت زمان زیادی از وجود آن رضایت خاطر داشته باشید که پیشنهاد شرکت بهسازان انرژیبه شما پنجره هایUpvc است . پنجره های یو پی وی سی از نظر ظاهری و کاربری انواع خاصی دارند که  مشاوران مامی توانند شما را در انتخاب مناسب ترین گزینه راهنمای کنند. برای مشاوره و یا سفارش محصولات تنها کافی است به صفحه تماس با ما مراجعه کرده و از طریق یکی از راه های تماس با ما ارتباط برقرار کنید. اضافه بر راه های تلفنی و آنلاین برای خرید می توانید به صورت حضوری مراجعه کرده و محصولات ما را خریداری کنید .


قیمت  UPVC

قیمت  UPVCبه شدت بسیار زیاد مانند کیفیت و نوع آن بستگی دارد. در خصوص  پنجره های یو پی وی سی به این موضوع باید اشاره کرد که قیمت این محصولات نسبت به ویژگی ها و مزایای آنها بسیار مقرون به صرفه است. چرا شما با پرداخت یکبار هزینه ای معقول برای سالها با اطمینان خاطر از محصولی بادوام و ایمن استفاده موثر می کنید. همچنین عایق بودن این محصولات موجب صرف جویی در مصرف انرژی و کاهش قیمت های مربوط به آن می شود. در زمان خرید همواره به کیفیت محصول دقت کنید  تا یک عمر آسوده خاطر باشید. برای آگاهی از قیمت انواع محصولاتUpvc می توانید با مشاورین ما تماس دریافت کنید.

 

نصب پنجره های  UPVC

نصب پنجره های UPVCبجز سلیقه نیازمند مهارت و دقت بالای یک فرد باتجربه در این زمینه می باشد. اگر استانداردهای لازم است نصب، رعایت نشده باشد دیگر قادر به استفاده از ویژگی های منحصر به فرد نخواهید بود. در این خصوص جای هیچ نگرانی برای شما نبوده است. ما به شما خبره ترین متخصصان را معرفی می کنیم تا بتوانید به بهترین نحو امکان نصب پنجره را انجام دهید.
باید خاطر نشان کرد که کیفیت یک پنجره یو پی وی سی علاوه بر مواد اولیه به کار رفته و نحوه ساخت ، نحوه اجرا و نصب نیز بستگی دارد. نصب باید به گونه صورت بگیرد که هیچ گونه درز و روزنه ای باقی نماند. حتی برای استحکام و دوام بیشتر پنجره ها ، آنها را بر روی فرم های مخصوص نصب شده قرار داده اند. نکات ظریف واقعاً وجود دارد که یک نصاب باتجربه از همه آنها آگاه بوده و همگی آنها رعایت خواهند کرد. به طور مثال پنجره ها پیش از نصب و در هنگام نصب نیاز به دمای بیشتر از 36 درجه سانتی گراد داشته اند تا هیچ گونه خمش یا پیچشی رخ نداده است. به طور کلی مراحل نصب یک پنجره یو پی وی سی شامل موارد زیر است:

 

جای صحیح چارچوب در محل نصب با رعایت فاصله های مساوی از طرفین

·      تراز کردن در فواصل مختلف میان دیوار و چارچوب

·      بستن و محکم کردن پیچ های اتصال دهنده

·      آب بندی و تزریق فوم و سیلیکون

·      قرار دادن شیشه ها در پنجره

·      نصب دستگیره ها

·      تست صحیح بودن عملکرد

·      پاکسازی پروفیل های بیرونی

 

همه این مراحل باید به طور دقیق با صبر و حوصله انجام شود و همه جوانب توسط نصاب مورد بررسی قرار گیرد. در صورتی که  نصب به خوبی انجام شود ، شما پنجره های عایق ، مستحکم و بادوامی را میبینید که سالها از وجود آن  لذت میبرید .