شرکت
  LileriKalipilik با 50.000 مر مربع فضای باز و36.000 متر مربع زیر بنا و ارائه راه حل های مناسب در صنعت سیستم در و پنجره  در سال 1985 تأسیس شد.
این شرکت درسال 2002  با نام تجاری VORNE  شروع به کار کرد و تا سال 2006 ، شرکت VORNE  نام خود را در زمینه یراق آلات در و پنجره به ثبت رساند.
شرکت VORNE  دارای سیستم های دو حالته ، تک حالته ، تک حالته افقی بازشو، تک حالته عمودی باز شو، دولنگه باز شو ، فولکس واگنی  و همچنین دارای طیف وسیعی از قفل ها و اسپانیولت ها ی درب می باشد . تمرکز این شرکت همیشه روی جلب رضایت مشتری ، حفظ مشتری و تحقیق و توسعه می باشد.
خدمات به مشتری و کیفیت محصول برای این شرکت همیشه در اولویت قرار دارد . شرکت VORNE  در سال 2007 جایزه بهترین صادر کننده  و همچنین جوایز ملی و بین المللی و جوایز  دیگری  را توسط مقامات دولتی دریافت کرده است.
VORNE  
همچنین سهم زیادی در توسعه بازار درب و پنجره ی UPVC  در ترکیه را دارد.
شرکت VORNE  با سرمایه گذاری ، راه حل های نو آورانه ، نصب ساده و راحت ، دارای گواهی کیفیت
 ISO 14001-2004  
و     ISO 9001-2008 مدیریت محیط زیست و BS OHSAS 18001-2007
ایمنی و بهداشت شغلی شد.
طراحی VORNE  ، فرآیندهای تولید و تحویل ، قدرت فناوری و پویایی و توسعه مداوم کارکنان همه وهمه باعث تبدیل شدن VORNE  به برندی مشهور در سر تا سر دنیا شد.

 

سیستم دو لنگه بازشو

محدوده کاربرد سیستم دو لنگه باز شو در ابعاد 2200-380 میلیمتر ارتفاع و 1600-280 میلیمتر عرض می باشد و قابلیت نگهداری لنگه های 130 کیلوگرمی با ساختار این نوع لولاها را دارد.

– یکی از اهداف کاربردی این سیستم تهویه فضاهای وسیع می باشد.
– 
در این سیستم لنگه ثابت را می توان به وسیله اهرم یا شوت بولت کاملاً باز کرده و به راحتی قابل تمیز کردن می باشد.
– 
قابل استفاده برای پروفیل های چوبی و آلومینیومی می باشد.
– 
این سیستم دارای کاورهای پلاستیکی با رنگ های متنوع مناسب برای کاربردهای مختلف می باشد.

 

سیستم دو لنگه بازشو
سیستم دو حالته

سیستم دو حالته

محدوده کاربرد این سیستم در ابعاد 2200-380 میلیمتر ارتفاع و 1600- 280 میلیمتر عرض ، قابلیت نگهداری لنگه های 130کیلو گرمی با ساختار این نوع لولا ها را دارد.این سیستم همچنین با کیپ یراق قارچی و کیپ یراق قفل امنیتی ، امنیت کامل را فراهم خواهد کرد.علاوه می توان با استفاده از قطعات سیستم تهویه (کرنر و کیپ یراق تهویه) در شرایط آب و هوایی مختلف میزان باز شدن Tilt را به وسیله دستگیره تنظیم کرد.این مکانیزم سیستم را در برابراستفاده نامناسب در حالت Tilt محافظت می کند.این قطعه تمامی سیستم را در برابر آسیب ها و صدمات وارده در حالت Tilt محافظت می کند.این سیستم دارای کاور های پلاستیکی با رنگ های متنوع مناسب برای کاربردهای مختلف می باشد. 

سیستم تک حالته

محدوده کاربرد این سیستم در ابعاد 2200-380 میلیمتر ارتفاع و 1600-280 میلیمتر عرض می باشد .

قابلیت نگهداری لنگه های 130 کیلو گرمی با ساختار این نوع لولاها را دارد که به وسیله لولاهای متقارن از خم شدن لنگه ها جلوگیری می کند.

 

سیستم تک حالته

سیستم پنجره نامنظم

-محدوده کاربرد این سیستم در ابعاد 2200-700 میلیمتر ارتفاع و 1600- 600 میلیمتر عرض ، قابلیت نگهداری لنگه های 80 کیلو گرمی با ساختار این نوع لولا ها را دارد.این سیستم مناسب استفاده در محدوده زاویه ای 50- 15 درجه می باشد.این سیستم همچنین با کیپ یراق قارچی و کیپ یراق قفل امنیتی ، امنیت کامل را فراهم می کند.این مکانیزم سیستم را در برابر آسیب ها و صدمات وارده در حالت Tilt محافظت می کند.این سیستم با تولید لولاهایی متفاوت از لولاهای قبلی ، را به راحتی به frame انتقال می دهد و امنیت بیشتری را فراهم می کند.اسپانیولت های ورنه، قفلهای امنیتی ، اسپانیولت ارتفاع پشت به خاطر قابل تنظیم بودنشان از فشار روی لاستیک ها جلوگیری می کند.این سیستم دارای کاور های پلاستیکی با رنگ های متنوع مناسب برای کاربردهای مختلف می باشد. 

سیستم فولکس واگنی

سیستم فولکس واگنی

محدوده کاربرد سیستم فولکس واگنی در ابعاد 2200-450 میلیمتر ارتفاع و 1600-600 میلیمتر عرض می باشد.کاربرد این سیستم در درب های خروجی بالکن ها ، تراس ها و ویلاها با عرض 2/3 متر و تحمل وزن لنگه 130 کیلوگرمی می باشد.
– 
در سیستم کشویی دو لنگه به صورت بازشو هم کاربرد دارد.
– 
از دیگر اهداف کاربردی این سیستم تهویه فضاهای وسیع می باشد.
– 
برقراری امنیت درب های خروجی با استفاده از اسپانیولت قفل دار .
– 
قابل استفاده در پروفیل های چوبی و آلومینیومی