چشم انداز به عنوان پیشرو در بازار لوازم جانبی پنجره و درب شناخته شوید

ACCADO Turkey fittings

سازمانی است که از سال 2009 در زمینه تولید لوازم جانبی در و پنجره فعالیت می کند و به تدریج موقعیت خود را در بخش تقویت می کند.
این تیم با تیم تحقیق و توسعه نوآور و متخصص خود ، با گسترش مداوم دامنه محصولات خود ، تقاضای بیشتر و بیشتر مشتریان را برآورده می کند.
ACCADO 
، که بخش قابل توجهی از سهم بازار داخلی این بخش ، همچنین در خارج از کشور را دارد. این مشتری از 4 قاره مختلف ، عمدتا در اروپا ، آمریکای جنوبی ، آسیا و آفریقا دیدار می کند.
این شرکت به همراه کارمندان خود با تنوع و کیفیت محصول ، زیرساخت های تولیدی باتجربه ، سیاست تحویل به موقع ، شبکه لجستیکی پیشرفته و پشتیبانی فنی خدمات ارائه می دهد.

کارخانه آکادو از سال 2009 در فضایی بالغ بر 15000 متر مربع در کشور ترکیه با چشم انداز تولید محصولاتی با کیفیت بالا جهت دستیابی به یک برند ماندگار در بازارهای جهانی آغاز به فعالیت نمود. تحقیق و توسعه و تولید بوسیله تکنولوژی روز دنیا ، محصولات این کارخانه را موفق به کسب معتبرترین استانداردهای اروپا نموده است که همین امر  یراق آلات آکادو را از سایر یراق آلات ترک متمایز می گرداند. از آن جمله استاندارد RAL و IFT آلمان، Tecnalia   اسپانیا، GOS اکراین و روسیه و استاندارهای کشور ترکیه می باشد. که پس از گذراندن آزمون های مختلفی از جمله تست نمک جهت اثبات عدم زنگ زدگی، تست مقاومت در برابر فشار باد و نفوذ آب، تست های امنیتی و ماندگاری، موفق به کسب آنها شده است. آبکاری 12 میکرونی، رنگ نقره ای مات و ضمانت 12 ساله از مزایای حائز اهمیت یراق آلات آکادو و نشان از کیفیت و اعتبار این برند جهانی دارد.

ماموریت

هدف اصلی ما ارائه ایده “مشتری خوشبخت” = “مارک آکادو” ، صرف نظر از بازار داخلی و خارجی ، از طریق افزایش رقابت با محصولات با کیفیت تولید شده با فن آوری بالا است.
در این راستا ، هدف آن نمایندگی ترکیه در جهان به عنوان یک مارک لوازم جانبی پیشرو است که احساس اعتماد و وفاداری را در هر نقطه از جهان جهانی که می تواند لمس کند ، مهم نیست که کجا باشد.

تاریخ

فعالیت های تولیدی خود را با 100 نفر در زمینی به مساحت 6000 مترمربع در سال 2009 آغاز کرد ؛ 1 سال بعد ، مساحت بسته آن 12000 مترمربع است. با افزایش تعداد کارمندان خود به 280 نفر ، گروه محصولات دو گانه ای را به دامنه محصولات خود افزود و خود را در این بخش اثبات کرد.
تصفیه سطح پوشش “Protolux Matt” از زمان تاسیس ، تفاوت در باز شدن دو برابر را ایجاد می کند و با گروه محصولاتarallel Sliding که در سه ماهه اول سال 2013 طراحی شده است ، شروع به پاسخگویی به تقاضاهای بیشتر مشتری می کند. در آغاز سال 2014 ، با سرمایه گذاری در ماشین آلات ، ظرفیت تولید دو برابر افتتاحیه خود را دو برابر کرد. سهم خود را در بازار دو گشایش افزایش داد. با سرمایه گذاری های انجام شده در اتوماسیون ، ACCADO به ظرفیت تولید سالانه 5 میلیون افتتاح دو برابر رسیده است و مطالعات طراحی و سرمایه گذاری خود را به سرعت ادامه می دهد.

خط مشی کیفیت

با داشتن تیم خبره کیفیت و تحقیق و توسعه ، نیازهای مشتری را به بهترین شکل تجزیه و تحلیل می کند و راه حل های سریع را با اقدامات اصلاحی و پیشگیرانه ارائه می دهد.
کیفیت کنترل نمی شود ، تولید می شود.” با کارهای مستمر بهبود و توسعه خود که با فلسفه انجام می شود ، بالاترین سطح رضایت مشتری را فراهم می کند.
در این زمینه ، به لطف سیستم مدیریت کیفیت تثبیت شده خود ، به گواهینامه های کیفیت خود افتخار می کند.
این محصول به لطف فرهنگ سازمانی خود مبتنی بر برنامه ریزی منابع ، آگاهی از هزینه و رضایت مشتری ، تولید پایدار و با کیفیتی را ایجاد می کند.
این تحقق اهداف خود را با ایجاد انگیزه در کارمندان خود ، توسعه آن با آموزش ، افزودن ارزش به تجارت ضمن توسعه آن ، تولید با روحیه تیمی و اتخاذ کار آن تضمین می کند.
این تولید حساس است که با فعالیت های بازیافت و حداقل ضایعات به محیط زیست آسیب نمی رساند.