بهسازان انرژی


بهسازان انرژی

شرکت بهسازان انرژی در سال 1389 تاسیس و تحقیق خود را در زمینه بهبود کیفیت  بهینه سازی مصرف انرژی آغاز نمود. 

شرکت بهسازان انرژی با بهره گیری از تجربه سالها طراحی و ساخت قطعات صنعتی موفق به ارائه راهکاری جهت مصرف بهینه انرژی در پنجره های آهنی نموده است، که امروزه به نام وین تیونینگ شناخته می شود و در همین راستا این شرکت با بهره گیری از ماشین آلات روز اروپا اقدام به تولید انواع درب و پنجره UPVC و ترمال برک نموده است. از دیگر  فعالیت ها در این شرکت می توان به سیستم جام بالکن یا شیشه های جمع شونده و شیشه های دو جداره ، لمینیت و  جان پناه شیشه ای اشاره نمود .کلیه محصولات این شرکت دارای 5 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد.

به تعهدات خود در برابر مشتریان، سهامداران و کارکنان‌مان وفاداریم و اعتماد آن‌ها را پاس می‌داریم. ما افتخار می‌کنیم که برای همه شرکای خود به عنوان یک شریک تجاری پایدار شناخته شویم.

 

 

انواع پنجره دو جداره
دو جداره کردن پنجره ها به روش upvc

یکی از عوامل جدا کننده فضای داخل با خارج ساختمان ، پنجره است.  امروزه استفاده از پنجره های UPVC امری رایج و مرسوم شده است. اگر شماهم در صنعت ساختمان فعالیت می کنید یا قصد دارید در فضای داخلی و پنجره خانه خود از پنجره های upvc استفاده کنید ، پیشنهاد می کنم تا پایان این مقاله همراه ما باشید و با  ویژگی های بارز محصولات شرکت بهسازان انرژی آشنا شوید  تا از داشتن درب و پنجره های  با کیفیت ، مدرن واستاندارد مطمئن باشید.

در حقیقت upvc نوع پلی وینیل کلراید سخت شده است که گاهاً به برخی موارد خاص اضافه شده اند تا برای مصارف ساختمانی به بهترین نحو قابل استفاده باشند. این مواد که به گونه ای از مشتقات نفت خام و یا گاز طبیعی هستند و یکی از مناسب ترین گزینه ها برای پنجره های ساختمانی به شمار می آیند.

اینجا کلیک کنید
وین تیونینگ
تعریف روش وین تیونینگ

 یکی از روش های اصولی که برای برطرف کردن مشکلات در انواع پنجره های آهنی می توانید از آن استفاده کنید وین تیونینگ است. با استفاده از این کار پنجره های خود را عایق بندی کنید و مشکلاتی که در آن وجود دارد رفع کنید.

استفاده از عملیات وین تیونینگ، مناسب پنجره های دارای ۳ بخش است که در آن ابتدا باید شیشه های دوجداره و تک جداره را با استفاده از قاب های جدید استاندارد کرد. سپس با استفاده از شیوه های اصولی به سراغ آببندی پنجره ها بروید و در نهایت دستگیره های آن را برای عملکرد بهتر تعویض کرد اجرای این روش به سادگی است و باید آگاهی لازم در این زمینه را داشته باشید. همانطور که دیدید در استفاده از این روش ما با تعویض کردن شیشه ها و انجام فرایندهایی بر روی آن پنجره های خود را با عملکرد بهتر تغییر دادیم. 

اینجا کلیک کنید
شیشه بالکن تاشو
بالکن شیشه ای 

بالکن قسمتی از فضای خانه است که می توان از آن به عنوان بهارخواب نیز استفاده کرد. برای این که از بالکن در تمام طول سال استفاده کرد باید از شیشه شفاف برای بالکن استفاده نمود، که بالکن را پوشش دهد و همه ساعت ، فضای قابل استفاده ایجاد کند . شیشه برای بالکن از ورود هوای نامطبوع بیرون به داخل جلوگیری می کند.

به نحوی که هوای داخل آن دارای مطلوبیت بیشتر است. با استفاده از شیشه برای بالکن می توان فضای داخلی بالکن را به یک فضای بسته تبدیل کرد و با استفاده از لوازم مختلف به سلیقه و دکوراسیون تبدیل کرد منزل فضا را کاربردی تر کرد.و آن را زیباتر کرد.شیشه بالکن پوشش و یا حفاظتی است که برای کاهش خطر سقوط افراد از بالکن  اجرا شده است.برای بالکنی که شیشه نصب شده است ، این امکان وجود دارد که در زمان بازشو بودن چرخشی به سمت دیوار حرکت کند  و با آن مماس شود. 

اینجا کلیک کنید
هندریل شیشه ای با بست
هندریل یا جان پناه

هندریل یا نرده ، یک سازه فلزی با کاربرد حفاظتی جهت جلوگیری از سقوط انسان یا وسیله نقلیه از ارتفاع می باشدهندریل آهنی بیشتر در خیابان ها برای جداسازی مسیرهای اصلی با فرعی، روی پل های رو گذر یا زیر گذر ماشین رو و تاج سد ها برای جلوگیری از سقوط انسان،در پالایشگاه و نیروگاه ها جهت حفاظت از دستگاه ها و ماشین آلات صنعتی استفاده می شود.

 اگر به طور کلی بخواهیم بگوییم محل هایی که اختلاف سطوح بیشتر از ۷۰ سانتی متر باشد. باید به وسیله هندریل ، دست انداز یا جان پناه از احتمال سقوط افراد جلوگیری شود. پوشش هندریل به هر دو صورت گالوانیزه گرم و رنگ صنعتی قابل انجام است اما معمولا به دلیل زیبایی محیط و اهمیت معماری شهری از پوشش رنگ صنعتی استفاده می شود و در طرح های مختلف و متنوعی اجرا می شود که در ادامه به بررسی کامل این موضوع خواهیم پرداخت

 

اینجا کلیک کنید