معرفی وین تیونینگ


اگر منزل و یا محل کار شما دارای پنجره های فرم دار و یا حتی ساده می باشد که به دلیل مشکل تغییر نما و یا قیمت بالای پنجره های UPVC و یا هر دلیل دیگری تمایل به تعویض آن ندارید و می خواهید بدون تعویض مشکلات پنجره ی خود را بر طرف نمایید ما به شما روش وین تیونینگ را پیشنهاد می کنیم.

عملیاتی که در روش وین تیونینگ اجرا می شود شامل موارد زیر می باشد:

تعویض شیشه های تک جداره با شیشه های دو جداره ی استاندارد که داخل جداره ها گاز آرگون تزریق شده است.

درزگیری و آببندی کاملا اصولی و مهندسی با بهترین درزگیرهای طراحی شده از جنس EPDM

تعویض دستگیره ها برای عملکرد بهتر و صحیح تر درزگیرهای لاستیکی

نحوه اجرا:

در این روش پس از خارج کردن زهوار دور شیشه و شیشه تک جداره قبلی محل نصب کاملا تمیز گردیده و شیشه دوجداره (این شیشه قبلا در کارخانه آماده گردیده است که شامل یک جداره شیشه 6 میلیمتر و یک شیشه 4 میلیمتر با فاصله هوایی 10 میلیمتر که با گاز آرگون پر شده است، می باشد) توسط یک قاب سه جزئی پلیمری در محل خود قرار میگیرد.

قاب سه جزئی پلیمری:

نصب شیشه توسط پلی اورتان صورت میگیرد.(پلی اورتان نوعی رزین مصنوعی می باشد که از آن برای نصب شیشه های اتومبیل و همچنین شیشه های اتوبوسها استفاده می شود.) برای حفظ ظاهری زیبا و همچنین استحکام بیشتر کاوری از جنس سیلیکون، حاشیه شیشه را می پوشاند.

در نهایت برای درزگیری و آببندی درزهای قسمت های بازشو پنجره ها از لاستیک های مخصوصی از جنس EPDM که در ضخامت های مختلف برای این منظور طراحی شده اند استفاده می گردد که این لاستیک ها اجازه ی ورود سر و صدا، گرد و غبار و دوده، سرما و آب را به داخل نمی دهند و همچنین دارای عمر بسیار بالا می باشند.

 

 

 

روش وین تیونینگ

نمونه اجرا شده به روش وین تیونینگ